LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Është multimilioner por ja në çfarë kushte modeste jeton nëna e Nusretit

20 Dhjetor 2021, 11:12, Kuriozitete CNA
FOTO- Është multimilioner por ja në çfarë kushte

Kuzhinieri i njohur turk, Nusret Gokçe ka shpërndarë një video të një ribashkimi të fundit me nënën e tij ? duke nxitur përdoruesit e mediave sociale të pyesin pse ajo jeton ende në një shtëpi të atillë, pavarësisht pasurisë së tij të pamasë.

Pavarësisht kësaj, videoja e ribashkimit që ai shpërndau ? e cila e tregonte atë duke përqafuar nënën e tij, përpara se dyshja të uleshin në divan për një bisedë komode ? dukej se e tregonte shtëpinë e prindërve të tij si disi modeste.

Nusreti, e ndau klipin në Instagram, duke i shkruar thjesht ?Pashë nënën time pas dy vjetësh?.

Reagimet e ndjekësve ishin të menjëhershme duke e kritikuar atë në forma të ndryshme: ?Keni aq shumë para, si është e mundur që nëna juaj nuk jeton në një rezidencë?. ?Pas 2 viteve??!!!!Pse??!!!! Dhe përse nuk blen një shtëpi më të mirë për prindërit. Jeni i pasur tani?, shkruajnë ndjekësit në instagramin e tij./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga