LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shefi e largoi nga puna/ Punëtori i vë flakën supermarketit

24 Dhjetor 2021, 12:39, Kuriozitete CNA
Shefi e largoi nga puna/ Punëtori i vë flakën supermarketit

Një punonjës i pakënaqur, i vuri zjarrin supermarketit ku punonte, pasi shefi e hoqi nga puna.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në Rusi.

Sipas raportimeve lokale, Alexander Schnaider, 33 vjeç, ngatërronte etiketat e çmimeve të artikujve në supermarketin ku ai punonte në Tomsk, Rusi.

Për të treguar zemërimin dhe padrejtësinë që iu bë sipas 33-vjeçarit, ai lagu me alkool një kuti me fishekzjarrë, e më pas i vuri flakën./wingsdailynews/world/boss-fired-eccentric-employee-who-set-fire-superstore-in-russia-tomsk-viral-news-tsty/S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga