Nusret poston foton me këngëtaren shqiptare nga restoranti i tij

23 Dhjetor 2021, 09:09, Lifestyle CNA
Nusret poston foton me këngëtaren shqiptare nga restoranti i tij

Shefi i kuzhinës dhe pronari i shumë restauranteve nëpër vendet e pasura të botës, Nusret Gokçe, është kthyer në një nga emrat më të njohur në rang botëror.

Ai njihet si kuzhinieri më i famshëm në botë dhe fiton çmime marramendëse në restaurantet e tij.

Restaurantet e tij njohin miliona vizitorë anembanë botës.

Madje në restaurantin e tij kanë shkelur edhe shumë figura shqiptare të njohura.

Së fundi ka qenë këngëtarja e njohur shqiptare Loredana ka vizituar restorantin e tij.

Nurset ka postuar foto në krahë të Loredanës në faqen e tij të Instagramit./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga