Ish konkurentja e “Përputhen” shpërthen ndaj “Big Brother VIP”: Të urryerit dalin më të preferuarit…

23 Dhjetor 2021, 10:43, Lifestyle CNA
Ish konkurentja e “Përputhen” shpërthen ndaj “Big

?Big Brother Vip? është aktualisht emisioni më i ndjekur dhe i komentuar.

Debatet e krijuara mes banorëve, sjelljet e tyre, reagimet, të gjitha përbëjnë interes tek shikuesi I cili ka mundësi ti ndjekë 24 në 24.

Një aspekt tjetër për të cilin diskutohet në lidhje me këtë program është edhe vërtetësia e spektaklit.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish-konkurentja e Përputhen, Sindi Loci.

Sipas saj ky spektakël është skenar pasi personat e dashur po dalin më pak të preferuar.

?Duken disa gjëra super të sforcuara. Dhe më vjen çudi si shumë nga personazhet që kishin vlerë për ti përciellë kësaj shoqërie kanë dalë që në fillim dhe më të urryerit kanë dalë të preferuarit e shtëpisë.Mendimi im”, shkruan Sindi./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga