Donatella Versaçe i komenton Dua-s për filmin e regjizores shqiptare: E mrekullueshme…

23 Dhjetor 2021, 09:53, Lifestyle CNA
Donatella Versaçe i komenton Dua-s për filmin e regjizores

Filmi ?Zgjoi? i regjizores kosovare, Blerta Basholli po shënon sukses pas suksesi.

Filmi gjithashtu është futur në nominim për filmin e huaj nga Akademia Amerikane. E këtë sukses e uruan shumë fytyra publike, përfshirë edhe këngëtaren kosovare me famë botërore, Dua Lipa.

Dua ka postuar në profilin e saj instagram ku ka shkruar se ndihet shumë krenare me suksesin e këtij filmi.

Në postimin e Duas ka komentuar edhe stilistja, biznesmenja dhe modelja italiane e modës, Donatella Versace.

Versace ka shkruar një komentë tepër të bukur, ku ka shkruar: E mrekullueshme, ti mund të jesh shumë krenare Dua, Kosova ka plot për tu bërë krenare./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga