LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tifozi futet në fushë për një “selfie” me Salah, si reagoi sulmuesi i Liverpool

28 Nëntor 2021, 17:47, Sport CNA
Tifozi futet në fushë për një “selfie” me Salah,

Momo Salah nuk ia doli të shënojë në fitoren 4-0 të ditës së djeshme ndaj Southampton, por sulmuesi i Liverpool vazhdon të kryesojë renditjen e golashënuesve më të mirë të Premier League (11 gola).

Pas përfundimit të ndeshjes ndaj skuadrës së Armando Brojës, një tifoz vendas u fut në fushë dhe u drejtua për të bërë një selfie me yllin egjiptian.

Veprim të cilin 29-vjeçari nuk e priti mirë, ndoshta edhe prej mërzisë që nuk realizoi asnjë gol.

Në video dallohet Salah që nuk duket në humor të mirë dhe ?lejon? që forcat e security të merrnin dhe nxirrnin jashtë fushës admiruesin e tij.

Lajmet e fundit nga