LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pjesët e para/ Ja ç'po ndodh në ndeshjet Kukësi-Egnatia dhe Dinamo-Kastrioti

28 Nëntor 2021, 13:59, Sport CNA

Pjesët e para:

LIVE, Kukësi-Egnatia 0-0

Kukësi: Tafas; Ndreca, Lulaj, Hilaj, De Lukas, Sh. Taipi, Domi, Gj. Taipi, Milunoviç, E. Basha, Puntus
Egnatia: Puja; Ymeralilaj, Krasniqi, Teqja, Krivanjeva, Imeri, Iseni, Allmuça, Telushi, Xhekson, Cyrbja

LIVE, Dinamo-Kastrioti 0-0

Dinamo: Bakaj; Maliqi, Sofranak, Imami, Siljanovski; Demiri, Ali Samake, Ibraimi, Gavazaj, Mihana; Çinedu
Kastrioti: Sali; Rami, Neziri, Prodani, Basha, Mëllugja, Husein, Kodra, Onanuga, Greca, Okebugu

Lajmet e fundit nga