LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Publikohen formacionet zyrtare/ Ja si rreshtohen Dinamo dhe Kastrioti

28 Nëntor 2021, 12:01, Sport CNA
Publikohen formacionet zyrtare/ Ja si rreshtohen Dinamo dhe Kastrioti

Dinamo luan në Elbasan Arena ndaj Kastriotit teksa të dyja skuadrat kanë nevojë të domosdoshme për pikë të plota.

Trajnerët respektivë kanë vendosur edhe formacionet titullare, me Bledi Shkëmbin që nuk ndryshon nga javët e kaluara. Nga ana tjetër, Ramazan Ndreu, i ka besuar majën e sulmit Bedri Grecës.

Formacionet zyrtare:

Dinamo: Bakaj, Maliqi, Sofranac, Imami, Samake, Siljanovski, Demiri, Gavazaj, Ibraimi, Mihana, Chinedu
Trajner: Bledi Shkëmbi

Kastrioti: Sali, Neziri, Hussein, Prodani, Rami, Onanuga, Mëllugja, Kodra, Okebugu, Basha, Greca
Trajner: Ramazan Ndreu

Lajmet e fundit nga