LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

8 duele në një orar, ja ndeshjet e sotme në Kategorinë e Parë

28 Nëntor 2021, 10:51, Sport CNA
8 duele në një orar, ja ndeshjet e sotme në Kategorinë e

Kategoria e Parë e futbollit do luajë sot javën e 11-të. Në fushë do zbresin 16 skuadrat në orën 13:30. Të gjitha duelet do luhen në një ditë dhe një orar, me kryesuesit e Bylis që kërkojnë kthimin te fitorja.

Pas humbjes së parë sezonale me Shkumbinin, ballshiotët presin Maliqin. Erzeni luan në transfertë me Butrintin, ndërsa Besa luan me Tomorin. Korabi përballet me Vorën, teksa në Pogradec, liqenorët presin Apoloninë.

Kategoria e Parë, java 11-të ? 13:30

E diel, 28.11.2021

Butrinti ? Erzeni

Besa ? Tomori

Besëlidhja ? Tërbuni

Bylis ? Maliqi

Turbina ? Shkumbini

Pogradeci ? Apolonia

Korabi ? Vora

Burreli ? Lushnja

Lajmet e fundit nga