LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Berisha zbret në Kurbin/ Qindra demokratë e presin me entuziazëm

26 Nëntor 2021, 16:04, Politikë CNA
Foto- Berisha zbret në Kurbin/ Qindra demokratë e presin me

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ka mbërritur në Kurbin për ?Foltoren? e radhës.

Ai është pritur me brohorima dhe entuziazëm, nga qindra demokratë të cilët janë mbledhur para kinemasë ku do të mbahet dhe takimi.

Lëvizja e Berishës, ka gjetur përkrahaje anembanë vendit, ku në do qytet ku ai ka shkelur, ka pasur pjesëmarrje të jashtëzakonshme.

Me thirrje dhe ovacione, demokratët e Kurbinit shohin tek Berisha një shpresë për rikthimin e tyre në pushtet.

“O Sali o hero gjithë Shqipëria ty të do” ishte një nga thirrjet që dëgjohej në sallë./CNA.al

Lajmet e fundit nga