LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Titullar ndaj Liverpoolit, Broja ka shansin e artë të tregojë sa vlen

25 Nëntor 2021, 12:48, Sport CNA
Titullar ndaj Liverpoolit, Broja ka shansin e artë të tregojë sa

Armando Broja ka në duar shansin ideal për t?i treguar Premier League sesa vlen! Këtë herë në një përballje ferri, teksa pas dy ditësh Southampton do të përballet ndaj Liverpulit në transfertë. Sulmuesi shqiptar ka shënuar dy gola deri tani në kampionatin anglez, ndërsa në të dy herët ka luajtur nga minuta e parë.

Megjithatë do të jetë e vështirë që trajneri Hasenhutl t?i besojë vendin e titullarit duke parë formën e lojtarëve. Che Adams është duke shënuar në këto takime të fundit dhe nga ana tjetër, Armstrong, po e ndihmon skuadrën në të dyja fazat.

Lajmet e fundit nga