LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mbrojtësi i Tiranës humbet ndeshjen ndaj Skënderbeut, në dyshim edhe mesfushori

25 Nëntor 2021, 11:38, Sport CNA
Mbrojtësi i Tiranës humbet ndeshjen ndaj Skënderbeut, në

Tirana do të luajë ditën e shtunë sfidën e javës së 10-të të Superligës. Bardheblutë pësuan humbjen e parë në kampionat pak ditë më parë 2-1 nga Kukësi, ndërsa do të kërkojnë të reagojnë në Korçë për t?u rikthyer te fitorja. Trajneri Shehi nuk do të ketë të gatshëm Behirtachen.

Mbrojtësi u dëmtua ndaj Kukësit dhe pas kontrolleve mjekësore i duhet të pushojë për 4-5 ditë pasi ka pësuar një goditje në kockat e mesit të trupit dhe në këtë mënyrë humbet ndeshjen ndaj Skënderbeut. Në dyshim për këtë sfidë është edhe Enur Totre. Mesfushori ka lodhje muskulore, por te Tirana janë optisimist që lojtari mund të rikuperohet në kohë

Lajmet e fundit nga