LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Rama e mban peng me Toyota Yaris”/ Basha i përgjigjet Berishës

23 Nëntor 2021, 19:30, Politikë CNA
“Rama e mban peng me Toyota Yaris”/ Basha i përgjigjet

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar lidhur me deklaratat e ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili u shpreh  se Rama e mban peng atë me çështjen e ?Toyota Yaris?.

Basha shprehet se ndjen keqardhje ta shohë Berishën të bjerë poshtë e më poshtë çdo ditë, me trillimet dhe sulmet identike si të kundërshtarit.

 ?Çfarë keqardhje ta shohësh Sali Berishën të bjerë poshtë e më poshtë çdo ditë me trillimet dhe sulmet identike si të kundërshtarit. Ajo që deklaroi Sali Berisha sot është ekzaktësisht ajo për të cilën më akuzoi Edi Rama javën e kaluar.

Përgjigjja ime ndaj Sali Berishës është e njëjta që i dhashë Edi Ramës. Asnjë trillim nuk do ta shndërrojë PD në mburojë të interesave personale?, shkruan Basha në rrjetin social Twitter./CNA.al

Lajmet e fundit nga