LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bien temperaturat/ I ftohti “mbërthen” vendin

19 Nëntor 2021, 06:58, Sociale CNA
Bien temperaturat/ I ftohti “mbërthen” vendin

Vendi ynë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësirat të pakta përgjatë gjithë 24_orëshit, në pjesën më të madhe. Por pritet që në intervale të shkurtra kohore vranësirat të bëhen më të dukshme në Juglindje të territorit, duke krijuar mundësi për momente me pika shiu.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, POR rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 22°C.

Era do të fryjë me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim mbi 3 ballë./CNA.al

Lajmet e fundit nga