LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rikthehen vranësirat/ Temperaturat nuk bien, mbeten 24 gradë

10 Nëntor 2021, 06:36, Sociale CNA
Rikthehen vranësirat/ Temperaturat nuk bien, mbeten 24 gradë

Vendi ynë gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta në bregdet dhe zonën e ulët, por me kthjellime dhe vranësira më të theksuara paraqitet moti në shtrirjen Lindore.

Ndërsa në orët në vijim vranësirat do të shtohen lehtësisht në të gjithë zonën malore, por nuk do të krijojnë mundësi për reshje.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të vijojnë të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 24°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Verilindor duke sjell në det dallgëzim mbi 2 ballë./CNA.al

Lajmet e fundit nga