LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kthjellime dhe vranësira/ Parashikimi i motit për nesër

11 Nëntor 2021, 18:11, Sociale CNA

Sipas MeteoAlb: Vijojnë kushtet e qëndrueshme atmosferike të jenë dominuese në vend, duke sjell në pjesën e parë të ditës kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash. Ndërsa në pjesën e dytë të ditës pritet që vranësirat të theksohen, KU më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat malore.

Temperaturat e ajrit do të MBETEN kostante në mëngjes, POR do të ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri në 23°C.

Era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Lindor-Juglindor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim të ulët./CNA.al

Lajmet e fundit nga