LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E bujshme/ Arlind Ajeti i surprizon të gjithë, firmos me...

16 Nëntor 2021, 10:54, Sport CNA

Arlind Ajeti gjen ekip pasi u largua nga Reggiana, ku u aktivizua vjet në Serie B. Mbrojtësi, i cili ka luajtur me Shqipërinë dhe ka qenë edhe në ?Francë 2016?, ka nënshkruar me Padova-n.

Mediat në Itali raportojnë se mbrojtësi ka kryer vizitat mjekësore më 12 nëntor dhe tani është bashkuar me grupin e futbollistëve që drejtohen nga Pavanel.

Padova garon në grupin A të Serie C dhe synon ngjitjen në B. Ajeti konsiderohet si një afrim shumë i vlefshëm, që do ta ndihmojë skuadrën italiane për të arritur objektivin sezonal.

Lajmet e fundit nga