LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ushtronte dhunë mbi babain e tij/ Arrestohet 43 vjeçari

8 Nëntor 2021, 10:22, Kronika CNA
Ushtronte dhunë mbi babain e tij/ Arrestohet 43 vjeçari

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 43 vjeçar në Durrës. Sipas njoftimit të policisë ky shtetas dyshohet se ushtron dhunë fizike dhe psikologjike mbi babain e tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin A. Gj., 43 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga