LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbyllen pjesët e para, ja ç'po ndodh në ndeshjen Laçi-Teuta dhe Kastrioti-Partizani

7 Nëntor 2021, 13:30, Sport CNA
Mbyllen pjesët e para, ja ç'po ndodh në ndeshjen

Po luhen aktualisht dy sfidat e javës së tetë në Superiore, Laci-Teuta dhe Kastrioti-Partizani.

Pjesët e para kanë përfunduar me këto rezultate:

LIVE, Laçi-Teuta 1-0
Mazrekaj 42′

Laçi: Dajsinani; Roganoviç, Malota, Ignjatoviç; Deliu, Shehu, Ademi, Lushkja, Ziko; Mazrekaj, Guindo
Teuta: Qirko; Kotobelli, Ivanoviç, Selmani, Xhekson; Akuah, Aleksi, Kallaku; Gruda, L.Vila. Koubemba

LIVE, Kastrioti-Partizani 0-1
Musta 36?

Kastrioti: Sali; Neziri, Karakaçi, Rami, Prodani; Mëllugja, Ajazi, Onanuga, Husein, Basha, Greca
Partizani: Teqja; Mala, Belica, Sota, Musta; H. Marku, Rrapaj, A. Marku, Sembene; Kaçe, Zhunior

Lajmet e fundit nga