LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Luftë” e ashpër në Grupin B, mësoni 6 përballjet e sotme në Kategorinë e Dytë

7 Nëntor 2021, 11:11, Sport CNA
“Luftë” e ashpër në Grupin B, mësoni 6

Sot, në orën 14:00 do të luhen 6 sfida të javës së 7-të në Grupin B të Kategorisë së Dytë.

Kryesuesit e Flamurtarit do të sfidojnë në transfertë skuadrën e Albpetrolit. AF Luftëtari do të luajë në shtëpi ndaj Naftëtarit.

Devolli do të presë skuadrën e Labërisë. Tepelena do të përballet ndaj Memaliajt. Përmeti do të masë forcat ndaj Sopotit dhe Këlcyra ndeshet ndaj Gramozit.

SFIDAT E JAVËS SË 7-TË NË GRUPIN B, NË KATEGORINË E DYTË ?

Tepelena-Memaliaj

Këlcyra-Gramozi

Luftëtari-Naftëtari

Përmeti-Sopoti

Albpetroli-Flamurtari

Devolli-Labëria

Lajmet e fundit nga