LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shqiptari Marin Meksi na bën krenar të gjithëve/ Shpallet kampion absolut në Bodybuilding dhe Fitnes

6 Nëntor 2021, 17:30, Sport CNA
Shqiptari Marin Meksi na bën krenar të gjithëve/ Shpallet kampion

Marin Meksi është shpallur Kampion i Shumëfishtë dhe Absolut i Shqipërisë në Bodybuilding dhe Fitnes.

Këtë lajmë e ka bërë të ditur sportisti në rrjetet sociale, ku ndër të tjera ka shprehur edhe dëshirën për të garuar në kampionatin ndërkombëtar në Bodybuilding.

Postimi i sportistit:

Te dashur Miq,

Me shume përulësi Ju komunikoj suksesin e rradhes ne ?Kampionatin Mbarëkombëtar te Bodybuilding dhe Fitness?

Sapo u shpalla Kampion i Shumëfishtë dhe Absolut i Shqipërisë.

Shume Pune, Sakrifice, por shume Fat mbi gjithçka!

Falenderoj Zotin për forcën e dhënë, Familjen për sakrificën, Sekretarin e Federates Rando Kukelin per besimin, trajnerin Abdul Faëaz për gjithë punën e palodhur dhe kujdesin e treguar, Wolf Mike një nga trajnerët dhe gjyqtaret me te mire te Mr.Olympia me te cilin punuam aq shume ne Paris, Koleget e Ministrisë se Jashtme qe me suportuan ne çdo çast, duke me bere gjithçka kaq te lehte, si dhe gjithë ata qe ishin bashkudhëtarë te mi ne këtë rrugëtim.

Gati për Kampionatin Ndërkombëtar te Bodybuilding?. Coming Soon?

Me respekt!

Lajmet e fundit nga