LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Wanda i habit të gjithë, poston foto me Maxi Lopez

5 Nëntor 2021, 14:25, Sport CNA

Çështja mes Uanda Narës dhe Mauro Ikardit është kthyer në një telenovelë të vërtetë. Çifti vendosi të ndahej, pasi Uanda pretendon për një tradhti nga ana e argjentinasit me modelen Çina Suarez.
familja lopez

Por lëvizja e fudit e modeles argjentinase i ka habitur të gjithë. Uanda ka postuar në rrjetet sociale një foto të ish-burrit Maksi Lopez me tre fëmijët që çifti ka së bashku.

Fotoja është shoqëruar me lutje dhe zemra duke trazuar sërish ujërat e ndarjes me Ikardin. Uanda dhe Maksi Lopez u martuan në vitin 2008 dhe u ndanë në 2013, ku ishte Uanda që e akuzonte sulmuesin për tradhti.

Po në atë kohë, Uanda u njoh me Ikardin që ishte shok skuadre me Maksi Lopezin te Sampdoria. Një histori pa fillim e cila si duket nuk ka as mbarim nisur nga veprimi i fundit i Uandës.

Lajmet e fundit nga