LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Lumë dënimesh/ Komisioni i Disiplinës publikon të gjitha vendimet

4 Nëntor 2021, 17:33, Sport CNA
Lumë dënimesh/ Komisioni i Disiplinës publikon të gjitha

Komisioni i Disiplinës ka zbardhur vendimet sa i përket javës që lamë pas në futbollin shqiptar. Këtë herë nuk ka probleme për Superioren, por vetëm paralajmërim për Kukësin. Nga krahu tjetër Teuta dhe Partizani vazhdojnë që të mos respektojnë stemën e Abissnet Superiore me rastin e përsëritur. Duket sikur u sjell bezdi, por për këtë sjellje po vazhdojnë pagimin e gjobave.

Lajmet e fundit nga