LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Futbollisti i Benfikës pranon ftesën e kombëtares shqiptare

5 Nëntor 2021, 11:00, Sport CNA

Një tjetër prurje me vlerë vjen për Shqipërinë. Drejtuesit kanë punuar jo pak për të marrë Adrian Bajramin. Ky i fundit është pjesë e Benfikës dhe ka luajtur me grupmoshat e Zcivres, shkruan “Sport Ekspres”.

Kjo është risia që vjen te Shqipëria U-21, teksa do të përballen ndaj Sllovenisë dhe Kosovës për kualifikueset e Europianit. Aktualisht po punohet që të plotësohen të gjitha dokumentacionet në mënyeë që Bajrami të jetë gati për ndeshjet e nëntorit.

Lajmet e fundit nga