LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Elvi Berisha rikthehet titullar, ja si pritet të rreshtohet Skënderbeu ndaj Kukësit

6 Nëntor 2021, 09:40, Sport CNA
Elvi Berisha rikthehet titullar, ja si pritet të rreshtohet Skënderbeu

Skënderbeu do të luajë sot sfidën e javës së 8-të të  Superiores ndaj Kukësit në shtëpi. Ndeshja do të zhvillohet në Korçë dhe do të nisë në orën 16:45. Korçarët ndodhen në vendin e fundit të renditjes dhe sot kërkojnë me çdo kusht fitoren ndaj një kundërshtari të fortë si Kukësi.

Trajneri Memelli ka përgatitur ?kurthin? për verilindorët, ndërsa ka vendosur të rikthejë nga minuta e parë Elvi Berishën. Sulmuesi u la disa ndeshje në stol pasi zhgënjeu me paraqitjet e tij në disa ndeshje. Trajneri Memelli ka vendosur që të luajë si zakonisht me skemën 5-3-2 me Mensah dhe Berishën në sulm.

Skënderbeu: Rexhepi, Meksi, Vitija, Randi, Sadriu, Vangjeli, Jean Vicktor, Mara, Moraes, Berisha, Mensah.

Lajmet e fundit nga