LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

KATEGORIA E DYTË/ 12 skuadra zbresin në fushë, mësoni 6 ndeshjet e ditës së sotme

6 Nëntor 2021, 09:16, Sport CNA
KATEGORIA E DYTË/ 12 skuadra zbresin në fushë, mësoni 6

Sot, në orën 14:00 do të zhvillohen gjashtë ndeshje të javës së shtatë të Kategorisë së Dytë.

Të gjitha ndeshjet do të luhen për Grupin A, kryesuesit e Ilirisë do të sfidojnë në transfertë skuadrën e Veleçikut.

Gramshi i vendit të dytë do të luajnë ndaj Adës në shtëpi. Oriku do të përballet ndaj Internacionalit. Bulqiza do të ndeshet në shtëpi kundër skuadrës së Shënkollit.

Luzi do të presë skuadrën e Murlanit, dhe Elbasani përballet në transfertë ndaj Klosit.

Lajmet e fundit nga