LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skënderbeu-Kukësi/ Publikohen formacionet zyrtare, një rikthim te korçarët

6 Nëntor 2021, 15:16, Sport CNA
Skënderbeu-Kukësi/ Publikohen formacionet zyrtare, një rikthim te

Skënderbeu dhe Kukësi përballen në sfidën e vlefshme për javën e 8-të të Superiores, me korçarët që do të kërkojnë fitoren e parë sezonale dhe verilindorët që duan tre pikët për të provuar ngjitjen në krye.

Formacionet zyrtare:
Skënderbeu (5-3-2): Rexhepi; Meksi, Sadriu, Vitija, Doumfour, Vrapi; Mara, Jean Victor, Agnaldo Moraes; Berisha, Mensah

Kukësi (4-3-3): Tafas; Ndreca, Bytyçi, Lulaj, Peposhi; De Lucas, Sh. Taipi, Gj. Taipi; Basa, Milunoviç, Feijao

Lajmet e fundit nga