LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Publikohen formacionet zyrtare, ja si rreshtohen Kastrioti dhe Partizani

7 Nëntor 2021, 12:00, Sport CNA
Publikohen formacionet zyrtare, ja si rreshtohen Kastrioti dhe Partizani

Do të startojë në orën 13:45, në stadiumin e qytetit të Kamzës, sfida Kastrioti-Partizani, e vlefshme për javën e 8-të në Kategorinë Superiore.

Të dyja skuadrat ndodhen në dy vendet e fundit të tabelës ku duan që të dalin nga ky moment negativ.

Të kuqtë e Ilir Dajës duan me çdo kusht kthesën sot ndaj ekipit krutan duke shpresuar se do të arrihet te fitorja e parë në këtë edicion të Superiores.

FORMACIONET ZYRTARE ?

KASTRIOTI ? Sali; Neziri, Karakaçi, Rami, Prodani; Mëllugja, Ajazi, Onanuga, Husein, Basha, Greca. Trajner: Ramadan Ndreu.

PARTIZANI ? Teqja; Mala, Belica, Sota, Musta; H. Marku, Rrapaj, A. Marku, Sembene; Kaçe, Zhunior. Trajner: Ilir Daja.

Lajmet e fundit nga