LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Uragani” zbret në Lushnje/ Kush janë demokratët që shoqërojnë Sali Berishën  

5 Nëntor 2021, 16:08, Politikë CNA
“Uragani” zbret në Lushnje/ Kush janë demokratët

Ish kryeministri Sali Berisha po zhvillon takimin e tij të radhës me demokratët në Lushnje.

Ashtu si në çdo takim, Berisha është pritur në mënyrë të jashtëzakonshme nga demokratët në Lushnje.

Të shumtë janë demokratët që e kanë shoqëruar Berishën në Foltoret e tij. Këtë herë në Lushnje, Berisha është shoqëruar nga deputeti Flamur Noka dhe Luan Baçi.

Daut Sula, Ndriçim Bali, Piro Bano, Eduart Tashi, Julian Meço, Klement Çela, Ilir Marku, Erjon Kërçuku, Arben Zaimi, Agim Rredhi, Saimir Mërtiri, Daniel Shandro, Ardjan Shurdhaqi. Gjithashtu Berisha është shoqëruar nga të gjithë nënkryetarët dhe grupseksionet, bashkë me kryesinë. Ish nënkryetari i FRPD, Lisandër Hoxha ka qenë gjithashtu pjesë e këtij takimi.

Kujtojmë se kjo është Foltorja e 14 e Berishës, pas Tiranës, Durrësit, Fierit, Elbasanit, Vlorës, Gjirokastrës, Kavajës, Korçës, Dibrës, Lezhës, Kukësit, Kamzës etj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga