LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gazetari sulm Bashës/ “Po mbytesh në llumin e dëshpërimit”

5 Nëntor 2021, 16:11, Politikë CNA
Gazetari sulm Bashës/ “Po mbytesh në llumin e

Gazetari Bledian Koka e ka krahasuar kreun  e PD, Basha me Ramiz Alinë e vitit 1990, i cili pasi priti studentët në takim, dërgoi sampistat që t?i godisnin me lopata.

Më tej ai ka shtuar se Basha po mbytet në llumin e dëshpërimit që i ka krijuar vetes dhe në një gjendje të tillë po i turret Forumit Rinor.

?Ne panikun e njeriut qe po mbytet ne llumin e deshperimit qe i ka krijuar vetes, sot i eshte turrur forumit rinor. Lulzim Basha nuk e meriton as ta quash “regjim”, por sot ai ka shume ngjashmeri me Ramiz Aline e 1990-es qe pasi i priti studentet ne takim, i dergoi sampistat qe ti godisnin me lopata. Se c’fare ndodhi pas atij akti, besoj se e keni parasysh!?, shkruan Koka në një status në rrjete sociale.

Vijon… /CNA.al

 

Lajmet e fundit nga