LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Me makina e flamuj/ Berisha mbërrin në Lushnjë

5 Nëntor 2021, 16:01, Politikë CNA
Foto- Me makina e flamuj/ Berisha mbërrin në Lushnjë

Ish kryeministri Sali Berisha e ka zhvendosur sot Foltoren në qytetin e Lushnjës.

Ndërsa është rrugës për në Lushnje, të shumta janë makinat që e shoqërojnë me flamurin e PD.

Mbështetja edhe në këtë qytete për Foltoren e rradhës, duke e madhe dhe e zjarrtë./CNA.al

Lajmet e fundit nga