LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FRPD i përgjigjet Bashës/ Të gjithë në Foltoren e Berishës

5 Nëntor 2021, 15:29, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha ditën e dielë në datën 7 nëntor në orën 12:00 do të mbajë Foltoren me të rinjtë në ambientet e Anfiteatrit në Akademinë e Arteve.

Forumi Rinor i Partisë Demokratike u ka bërë thirrje të rinjëve që t?i bashkohen këtij takimi, për një PD më të fortë, më të bashkuar dhe më të hapur.

?FRPD fton të gjithë të rinjtë demokratë t?i bashkohen Foltores së Rinisë, në datën 7 Nëntor, tek Amfiteatri i Universitetit të Arteve!

Më të fortë, më të bashkuar, më të hapur!?, thuhet në njoftimin e FRPD.

Me këtë thirrje, FRPD ka dalë kundër Lulzim Bashës, duke mbështetur hapur ish kryeministrin Sali Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga