LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Në mungesë të Ramës/ Arben Ahmetaj është si “magnet” për të gjithë

5 Nëntor 2021, 14:10, Politikë CNA
Foto-Në mungesë të Ramës/ Arben Ahmetaj është si

Numri dy i Qeverisë, Arben Ahmetaj, kishte rolin kryesor dje në Kuvend.

Ai i është kundërpërgjigjur çdo akuzë të Opozitës dhe njëherësh ëhstë parë në krah të Ministrave, ndoshta duke i sugjeruar dhe këshilluar apo duke shkëmbyer edhe batuta.

CNA.al, po sjell fotot e mëposhtme që tregojnë protagonizmin e zëvendëskryeministrit Arben Ahmetaj, gjatë seancës plenare të një dite me parë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga