LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Pritja e zjarrtë e Berishës në Lushnjë/ Me brohorima dhe fishekzjarre, qindra demokratë krah liderit historik

5 Nëntor 2021, 16:08, Politikë CNA
Foto- Pritja e zjarrtë e Berishës në Lushnjë/ Me brohorima

Ish kryeministri Sali Berisha e ka zhvendosur sot Foltoren në qytetin e Lushnjës.

Njësoj si në takimet e tjera që ka zhvilluar deri tani, edhe nga demokratët e Lushnjës, Berisha është pritur me ovacion dhe brohoritje.

Me qindra demokratë kanë dalë në shesh për të mbështetut ish liderin historik të demokratëve, ndërsa ai është duke iu drejtuar Pallatit të Kulturës, ku edhe do të mbahet takimi.

Kujtojmë këtu, që kjo është Foltorja e 14 e Sali Berishës, ndërsa takimet do të vijojnë edhe në qytete të tjera, deri në mbajtjen e Kuvendit Kombëtar që do të jetë në 11 dhjetor./CNA.al

Lajmet e fundit nga