LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Starton sot në mbrëmje “Big Brother Vip”/ Surprizohet Arbana Osmani

5 Tetor 2021, 08:02, Lifestyle CNA
Starton sot në mbrëmje “Big Brother Vip”/ Surprizohet

Arbana Osmani prej kohësh tashmë është konfirmuar si prezantuesja zyrtare e emisionit shumë të përfolur ?Big Brother Vip?, i cili pritet të startojë sot në mbrëmje.

Si duket ajo ka marë urimin dhe surprizën e parë për sot. Ka qënë shoqja e saj e ngushte Xhemi e cila i ka dërguar një tufë shumë të bukur me lule dhe i ka shkruar një mesazh, ?për banoren time të preferuar në tokë, unike siç je, të dua, Chemi?.

Arbana e ka postuar këtë detaj kaq të bukur në instgramin e saj dhe si duket e ka nisur me shumë pozitivitet ditën e madhe./CNA.al

Lajmet e fundit nga