LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vlonjatja që ndezi “gjakrat” mes djemve/ Kush është basketbollistja seksi e Përputhen

4 Tetor 2021, 15:37, Lifestyle CNA
Vlonjatja që ndezi “gjakrat” mes djemve/ Kush është

Alvisa Qarri është një nga vajzat e “Përputhen”, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen e djemve me bukurinë e saj.

Alvisa u prezantua si vajza sportive, që pavarësisht se ka mbaruar studimet për ekonomi i pëlqen shumë basketbolli dhe e ka ushtruar atë për shumë vite.

Alvisa numëron mbi 189 mijë ndjekës në Instagram. Që me hyrjen e saj në Përputhen ajo ndezi shumë gjakrat mes djemve brenda në emision.

Që në ditën e parë që ajo hyri pati një debat mes Edit dhe Taulantit pasi Alvisa zgjodhi këtë të fundit në një takim 4 minutësh.

Alvisa tërhoqi pas vetes shumë prej meshkujve më të ndjekur dhe të pëlqyer nga publiku, madje ka ndezur edhe xhelozinë e vajzave brenda në emision.

Për më tepër ne do të zbulojmë më shumë gjatë rrugëtimit të saj në Përputhen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga