LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Të izoluar por me fat/ Zbulohet detaji me të cilin do “përkedhelen” banorët e “Big Brother”

4 Tetor 2021, 12:20, Lifestyle CNA
Të izoluar por me fat/ Zbulohet detaji me të cilin do

Përgatitjet për startimin e emisionit të ?Big Brother VIP? kanë nisur prej kohësh tashmë dhe sot, Arbana Osmani dhe Lori Hoxha na kanë treguar disa detaje të reja.

Si fillim Arbana tha se vipat po qëndrojnë të izoluar dhe pa telefon, por gjithashtu po përgatiten për mbrëmjen e nesërme duke vënë në dispozicion të tyre seanca mjekësore, terapeutike dhe seanca bukurie.

Së fundmi ka qenë faqja zyrtare e “Big Brother VIP” që na tregoi se banoret  do të kenë në dispozicionin e tyre një pishinë gjigande.

“Pishina e banorëve tanë vip. Fati i tyre që Shqipëria ka verë deri në nëntor?, shkruhet në foton e postuar në Instastory ku edhe tregohet pishina.

Kujtojmë se pas gjithë aludimeve rreth datës së nisjes së emisionit, ?Big Brother? pritet të startojë nesër në mbrëmje./CNA.al

Lajmet e fundit nga