LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E “masakruan” me komente negative/ Atdheu i del në mbrojtje Olsës

4 Tetor 2021, 10:42, Lifestyle CNA
E “masakruan” me komente negative/ Atdheu i del në mbrojtje

Puntata e ?Prime? të emisionit ?Përputhen? ishte e mbushur me plot të papritura dhe debate të forta.

Hyrja e ish te dashurit të Alvisës u komentua shumë jo vetëm ne studio por edhe nga publiku. Në komentet e vërshuara pjesa me e madhe ishin kundër vendimit të Olsës për hyrjen e Hysenit.

Në lidhje me këtë Olsa zhvilloi një bashkëbisedim online me ndjekësit e saj duke treguar se ishte nën prezencën e Atdheut i cili si duket është plotësisht në anën e Olsës.

Jo vetëm që ka shoqëruar Olsën gjatë bashkëbisedimit, por ai së fundmi ka postuar një thenie në Instastory e cila thotë ?nëse do të pëlqehesh nga të gjithë shit akullore, mos u bëj lider?.

Të gjithëve na shkon në mendje se edhe shprehjen e ka vendosur në mbeshtetje të autores së programit./CAN.al

Lajmet e fundit nga