LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Genc Prelvukaj më romantik se kurrë/ I bën dedikimin e veçantë Eni Koçit

3 Tetor 2021, 20:00, Lifestyle CNA
Genc Prelvukaj më romantik se kurrë/ I bën dedikimin e

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë një nga çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit.

Prej vitesh Eni dhe Genci po përjetojnë një histori dashurie e cila është kurorëzuar edhe me fejesë.

Shpesh Genci na befason me dedikimet e shumta që i bën Enit, duke trgeuar në çda rast sa me fat është që ka një vajzë si Eni në krah.

Ai i bën dedikim dashurie edhe nëse nuk është një ditëlindje apo përvjetor. Së fundi krahas një fotoje ku shihet me këngëtaren, Genci shkruan: ?Me një njeri të mirë, që për fat e kam pranë vetës çdoherë.??/ CNA.al

 

 

 

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj)

Lajmet e fundit nga