LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gjen dashurinë në Amerikë/ Këngëtarja shqiptare fejohet në fshehtësi të plotë

4 Tetor 2021, 07:19, Lifestyle CNA
Gjen dashurinë në Amerikë/ Këngëtarja shqiptare fejohet

Ka një arsye pse Barbara Dini është transferuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Jo për projekte muzikore, por për dashurinë.

Duket se ajo është fejuar me një djalë shqiptar i cili jeton në Amerikë. Djaloshi që i ka marrë zemrën është një biznismen me origjinë nga Shkodra.

Ai, së fundmi i ka propozuar bukuroshes shqiptare dhe ajo ka pranuar të martohet më të.

Fotot e dyshes në fakt janë shumë pak pasi vet Barbara Dini ka vendosur të tregohet shumë e rezervuar në lidhje me partnerin e saj të ri. Megjithatë vizitat në Amerikë janë shumë të shpeshta dhe kjo duket nga publikimet e këngëtares në rrjetet sociale.

Vetë këngëtarja nuk ka zbuluar akoma asgjë rreth personit të saj të zemrës por publikimet nga Amerika, atje ku edhe ka nisur jetën e re, janë të shpeshta./CNA.al

Lajmet e fundit nga