LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bashkimi i "Përputhen" mbështet Alvisën/ Ja gjesti i fundit ndaj saj

4 Tetor 2021, 14:39, Lifestyle CNA
Bashkimi i "Përputhen" mbështet Alvisën/ Ja gjesti i

Bashkimi dhe Alvisa janë dy prej konkurrentëve të Përputhen më të pëlqyer dhe të komentuar. Që pas takimit të tyre të parë, publiku ka dashur t?i shohë gjithnjë bashkë.

Të shtunën, në Prime Përputhen, u zbulua se pjesë e emisionit do të jetë edhe ish i dashuri i Alvisës.

Kjo shkaktoi shumë reagime nga ana e konkurrentëve të cilët nuk kanë qenë pro hyrjes së tij.

Bashkimi ka qenë një prej konkurrentëve, i cili ka treguar mbështetjen e tij ndaj Alvisës. Madje së fundi ka publikuar një postim të bërë nga fansat në të cilin shkruhet: ?Mos kaj edhe pse çdo ditë përlahem babe?. / CNA.al

Lajmet e fundit nga