LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Fërkoni mirë sytë/ A është Fjolla Morina apo Kim Kardashian?

4 Tetor 2021, 13:29, Lifestyle CNA
Fërkoni mirë sytë/ A është Fjolla Morina apo Kim

Fjolla Morina shpesh herë komentohet se ka një ngjashmëri të madhe me Kim Kardashian.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket fiks si Kim, veshur sportive më një komplet ngjyrë bezhë me një make-up shumë profesional.

?Një grua e bukur edhe e pavarur është rrezik i përjetshem?, shkruan ajo krahs fotove.

Kujtojmë se Fjolla Morina prej muajsh tashmë ka qenë kryefjala e medias rozë. Si fillim për akuzat që u ngritën ndaj saj për trafikim armësh, më pas arratisja, martesa në ishujt Maldives duka vazhduar më pas më arrestimin e saj në Prishtinë, lirimin nga paraburgimin dhe së fundmi me ndarjen e saj nga bashkëshorti, biznesmeni i njohur Fisnik Syla.

Pavarësisht kësaj të fundit dukët se Fjolla po e shijon në maksimum lirinë e saj dhe vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga