LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandali gjatë “Përputhen Prime”/ Ofendoi Alvisën , Arjan Konomi vazhdon me justifikimet

4 Tetor 2021, 13:02, Lifestyle CNA

?Përputhen Prime? i transmetuar këtë të shtunë ishte i mbushur me debate dhe diskutime të forta.
Debati që degradoi deri në ofendime ishte ai i Alvisës dhe Arjanit ku ky i fundit e cilësoi atë me emrin ?pispiruqe?.

Kaq mjaftoi që e gjithë studio të reagonte dhe të shkonte pas Alvisës në momentin që ajo u largua.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Arjani duke kuptuar deri diku gabimin si fillim është shprehur në studio se fjala përdoret në konotacion përkëdhejle për vajzat e vogla.
Së fundmi ai ka ri-postuar në Instastory, një video nga filmi i mirënjohur ?Kapedani?, ku edhe përmendet fjala ?pispiruqe?. Në story gjithashtu shkruhet, ?jemi rritur me këta filma o shqiptarë?.

cna lajm show
Arjani si duket e ka ri-postuar për të treguar edhe njëherë se fjalën e përdorur nuk e ka pasur si ofendim./CNA.al

Lajmet e fundit nga