LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rjetet sociale më në fund në normalitet/ Vip-at nuk e fshehin dot lumturinë

5 Tetor 2021, 06:38, Lifestyle CNA
Rjetet sociale më në fund në normalitet/ Vip-at nuk e fshehin dot

Të gjithëve na gëzoi rikthimi i rrjeteve sociale në normalitet, por më së shumti janë gëzuar personazhet VIP të cilët nuk kanë mundur të fshehin lumturinë për këtë fakt. Nuk kanë faj, sepse puna e tyre e vërtete është Instagrami dhe rrjetet sociale në përgjithësi për të reklamuar punën e tyre ose për të reklamuar të tjerët kundrejt pagesës.

Ka pasur disa reagime në faqet e tyre të instagramit dhe ne kemi përzgjedhur disa me pikantet.

Shfletoni galerinë e mëposhtme për ti parë./CNA.al

Lajmet e fundit nga