LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish i dashuri bëhet pjesë e emisionit/ Alvisa do të largohet nga Përputhen?

4 Tetor 2021, 19:06, Lifestyle CNA
Ish i dashuri bëhet pjesë e emisionit/ Alvisa do të largohet nga

Në ?Prime Përputhen? ish i dashuri i Alvisës, Hyseni është bërë pjesë e Përputhen.

Kjo krijoi shumë debate mes konkurrentëve dhe Alvisës me Hysenin dhe opinionistin Arjan Konomi. Në puntatën e ditës së sotme u diskutua sërish kjo pjesë dhe Alvisa tregoi se i kishte përjetuar jo mirë të gjithë ato që kishin ndodhur ditët e fundit.

Ajo u shpreh se nuk e di se si do jetë rrugëtimi i saj në Përputhen dhe se nëse vazhdon kështu do të jetë shumë afatshkurtër.

?Jam shumë në siklet. Nuk e di nëse do të arrij ta përballoj dhe nuk e di sa i gjatë do të jetë rrugëtimi im këtu, po besoj se është shumë afatshkurtër?, është shprehur Alvisa. / CNA.al

Lajmet e fundit nga