LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gazetari zbulon detajin për konkurrentët e Big Brother Vip: Ka personazhe që nuk…

4 Tetor 2021, 16:48, Lifestyle CNA
Gazetari zbulon detajin për konkurrentët e Big Brother Vip: Ka

Gazetari Eraldo Rexho ka zbuluar një detaj shumë interesant rreth personazheve të famshëm që do të marrin pjesë në Big Brother Vip.

I ftuar në emisionin Ftesë në 5, gazetari tha se ka dhe nga ato personazhe që nuk flasin me njëri-tjterin, por ky është një sekret për ta, pasi nuk e dinë se cilët do të jenë personazhet që do të jenë pjesë e emisionit.

?Ka disa që do të jenë në një shtëpi dhe nuk flasin me njëri-tjetrin. Por asnjëri prej tyre nuk e di se cilët janë konkurrentët?, tha ndër të tjera Eraldo Rexho./ CNA.al

Lajmet e fundit nga