LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Godet" Damiano Agalliu/ Po futen në “Big Brother Vip” se iu ka rënë fama

4 Tetor 2021, 16:22, Lifestyle CNA
"Godet" Damiano Agalliu/ Po futen në “Big Brother

Ish banori i Big Brother, Damiano Agalliu, mendon se në Big Brother Vip, nuk janë vipa ata që do të bëhen pjesë e shtëpisë për rreth 100 ditë.

Në një lidhje të drejtpërdrejtë në emisionin Ftesë në 5, Damiano është shprehur se ka persona që futen vetëm për të rritur numrin e ndjekësve si dhe për të ringirtur famën e tyre.

Sipas tij një vip nuk shkon në Big Brother .

?Aty mund të futen dhe njerëz që duan të kapin ndjekës në Instagram. Nuk janë vipa.  Nuk janë vipa ata që bëjnë ndonjë story në restorant për të fituar një drekë falas. Një vip nuk shkon në Big Brother. Ose shkojnë për giveaëay, ose dikush që i ka rënë fama dhe do të ringrihet.

Jam shumë i sigurt që nuk do futen vipa dhe ata që kanë etiketime të tilla?, është shprehur Damiano?, është shprehur ndër të tjera ish banori i Big Brother, Damiano Agalliu./ CNA.al

Lajmet e fundit nga