LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Arbana Osmani shuan kuriozitetin/ Zbulon se cilët do të jenë dy opinionitët e Big Brother Vip

4 Tetor 2021, 17:40, Lifestyle CNA
Arbana Osmani shuan kuriozitetin/ Zbulon se cilët do të jenë dy

Numërimi mbrapsh ka filluar. Edhe një ditë na ndan nga nisja zyrtarisht e realityshowt ?Big Brother Vip?.

Ashtu si çdo edicion të tij edhe këtë herë moderimi i këtij reality i është besuar Arbana Osmani.

Ka patur shumë kuriozitet nga publiku se cilët do të jenë persoanzhet vip që do të bëhen pjesë e këtij realityshow, por kjo pjesë është mbajtur tejet e fshehtë, duke lënë të qarkullojnë nëpër media vetëm aludimet se kush mund të jenë personazhet që do të marrin pjesë.

Gjithashtu do të ketë dy opionistë, emrat e të cilëve i ka zbuluar vetë moderatorja në një intervistë të shkrutër për Top Channel.

Në karrigen e opinionistëve do të jenë Arbër Hajdari dhe Balina Bodinaku./ CNA.al

Lajmet e fundit nga