LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Edi i “Përputhen” duart tek gjoksi i një femre/ Fotoja bën xhiron e rrjetit

5 Tetor 2021, 07:01, Lifestyle CNA
FOTO-Edi i “Përputhen” duart tek gjoksi i një femre/

Një nga personazhet më të përfolur të momentit është Edi, konkurenti i ?Përputhen?.

Kryesisht me deklarat e tij kundrejt Adës dhe tipit moskokçarës, ai u kthye në një prej konkurentëve që është gjithmon në qëndër të vëmendjes.

Si fillim Edit i është publikuar një foto me një vajzë në aeroport, e cila mendohet se është e dashura e tij. Por përveç saj ndjekësit i kanë zbukuar një foto tjetër Edit shume më intime ku duket me një vajzë të zhveshur para pasqyrës së cilës i mbulon gjoksin me duar.

Faqja e instagramit ?Vipat e Bllokut? kanë shpërndarë foton ku shihet Edi me vajzën misterioze. Gjithsesi bazuar tek pamja, konkurrenti i emisionit ?Pëputhen?, në imazh duket shumë më i ri se tani./CNA.al

Lajmet e fundit nga