LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk ndalet Britney Spears/ “Shokon” sërish ndjekësit me foto nudo

5 Tetor 2021, 07:42, Lifestyle CNA
Nuk ndalet Britney Spears/ “Shokon” sërish ndjekësit me

Britney Spears “shokoi” fansat me një tjetër fotografi nudo të postuar së fundmi në Instagram. Kujtojmë se edhe të martën ajo ka postuar nje foto ku shfaqej gjithshtu nudo si një formë për të shpreshur gëzimin dhe reagimin e saj ndaj lajmit të fitores kundrejt babait të saj konservator.

Këngëtarja, 39 vjeç, pozoi me bikini të kuqe vetëm mbathje dhe ka shkruar tek postimi ‘Psst më dëgjove … puthe atë.

Postimi erdhi vetëm disa orë pasi Britney zbuloi se ajo “qau për rreth dy orë” pasi mësoi se babai i saj Jamie ishte pezulluar si kujdestari i saj i gjatë, pasi ai kaloi 13 vjet duke menaxhuar pronën e saj dhe vet atë.

Ndërkohë, është raportuar se rezidenca e Britney e mbushur kamera vëzhgimi të cilat janë dërguar për ekzaminim nga ekipi i saj ligjor pas akuzave që babai i saj Jamie Spears kishte monitoruar komunikimet e saj pa dijeninë ose pëlqimin e saj.

Avokati i Spears, Mathew Rosengart, thirri ish specialistë të sigurisë ushtarake për të përfunduar një kërkim gjithëpërfshirës në shtëpinë e Britney në ?Thousand Oaks? sipas The Sun./CNA.al

Lajmet e fundit nga